Nazwa forum

Opis forum

#1 2011-05-05 21:10:46

PIPI

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 36
Punktów :   

Zabawa miejska

No tutaj więcej napisze Iwo... ma pomysł na fajną zabawę dla Tarana.

Offline

 

#2 2011-05-06 20:23:51

fraczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

jestem za

Offline

 

#3 2011-05-09 10:20:40

iwo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

Proponuję stworzyć mu prostą grę miejską, której celem byłoby zebranie ekipy i wszelkich półproduktów. Jeśli chcecie więcej wiedzieć co to jest, to zamiast się rozpisywać odsyłam Was tam: http://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_miejska
Widzę to tak, Taran zbiera po kolei wszystkich członków ekipy, organizuje kolejne elementy, by skończyć z wielkim hukiem na imprezie. Wszystko oczywiście w miarę możliwości bez świadomości co czyni.
W praktyce powinien mu towarzyszyć ktoś, kto będzie "trzymał rękę na pulsie". Z czasem nie stoimy najlepiej, dlatego,kto ma jakiś pomysł, to do boju.
Jest też problem mojego czasu i mocy przerobowych, bo mam przekonanie, że sam tego nie zrobię, (albo to będzie wyjątkowo krótka gra)
Stąd dwie prośby:
1- Pomysły, pomysły, pomysły...
2- Kto może niech pomoże, umówimy się i każdy zrobi po kawałku pracy.

joł

Offline

 

#4 2011-05-10 12:13:18

fraczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

ja chętny do pomocy
podtzrymuję propozycję aby ogolić Taranowi brodę gra będzie dobra okazją
Iwo możemy się spotkać jeszcze z Antkiem i jakiś plan wymyśleć

Offline

 

#5 2011-05-10 13:19:39

mkw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

pomysł z  grą przedni !     tylko z mojej  strony  w  sobotę  może  być  u mnie problem  przed godz.  15-tą

Offline

 

#6 2011-05-10 19:57:22

PIPI

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

OK.. No to ja proponuję tak.

Zagadam na dniach do Tarana czy nie spotkałby się ze mną we Wrocku 21 maja jakoś popołudniu bo akurat będę. Oczywiście nie będzie wiedzieć że to kawalerskie, bo daty nie zna, podejrzewa, że to będzie 28my i tak mu powiem. A tu niespodzianka ;-)
No i ja z nim zacznę zabawę. Dostanie ode mnie pierwsze zadanie i na początku będę kontrolować czy dobrze wykonuje.
Tylko co ma zrobić? dalej chłopaki burza mózgu....

- Może spotkam się z nim w jakiejś galerii i pierwsze zadanie to namówić jakąś dziewczynę do przymierzenia bielizny ;-)

Albo

- poprosić przypadkową dziewczynę, żeby pomogła mu wybrać prezerwatywy

Offline

 

#7 2011-05-10 20:39:43

iwo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

Tak właśnie myślałem, ja mam kilka pomysłów, póki co, to wolne niepowiązane rzeczy, sztuka, to utkać z nich nić powiązań
1- Grać w przejściu na gitarze i uzbierać na flachę, którą oczywiście musi otworzyć na mecie...
2- Zebrać na komórkę zdjęcia 5 uśmiechów obcych dziewczyn i przesłać je Karolinie MMS-em.
3- Zebrać po kolei wszystkich członków ekipy (pewnie będziemy wszyscy siedzieli po kilka sztuk, żeby się nie naczekać).
4- Musi trafić na grilla, (myślałem, żeby w poszczególnych lokacjach podawać mu numery GPS (ewentualnie numery i przystanki autobusów i takie tam), gdzie będzie zbierał kolejne zadania i wskazówki...

Mam jeszcze kilka pomysłów, ale nie chce mi się pisać, a obawiam się, że każdy ma Swoje, więc rzucajcie, ja i tak myślę, że powinniśmy spotkać się i na ryj omówić sprawę, bo pisząc zakwasów na paluchach dostaniemy.

Offline

 

#8 2011-05-10 21:45:03

PIPI

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

No i dobrze... ja się nie spotkam  bo nie ma kiedy będę tutaj pisać pomysły a wy to na spotkaniu złóżcie w całość i dajcie znać.

Ja dorzucę taki pomysł.
Taran przychodzi na przystanek, tam jeden na niego czeka i będzie musiał obliczyć całkę lub różniczkę żeby poznać jakim tranwajem musi jechać a drugą ile przystanków ;-) zobaczymy ile pamięta ze studiów. Jak nie będize pamiętał to musi kombinować ;-)

Offline

 

#9 2011-05-10 22:53:39

fraczek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

Iwo napisał:

Grać w przejściu na gitarze i uzbierać na flachę, którą oczywiście musi otworzyć na mecie...

tylko któryś musi być w poblizu i dożucić resztę gdyby mu słabo z tym zbieraniem szło

dodatkowo przed każdym zadaniem powinień sieknąć lufę !!!

Ostatnio edytowany przez fraczek (2011-05-10 22:54:24)

Offline

 

#10 2011-05-12 21:59:21

Koszul

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 12
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

Możemy mu zrobić mini grę na orientację. Na przykład: PIPI umówisz się z nim na sobotę w konkretne miejsce na konkretną godzinę. Taran się pojawia i dostaje sms'a w którym będzie namiar na mapę z punktami. Ewentualnie zagaimy do jakiegoś przypadkowego przechodnia żeby dał mu mapę. Na mapie będą zaznaczone punkty. Na każdym z punktów będzie ktoś z nas (albo po dwie osoby) z zadaniem dla Tarana.

Podumam jeszcze nad jakimiś konkretami.

Offline

 

#11 2011-05-15 13:38:04

antek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

To na czym stoimy?

Offline

 

#12 2011-05-16 09:09:45

PIPI

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

http://crazykawalerski.pl/Wroclaw/

Drift BMW ;-) tanio wychodzą też gokarty...
Będize frajda.. co wy na to?

Offline

 

#13 2011-05-16 10:37:15

mushroom_daddy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

O której wogóle zaczynamy?

Offline

 

#14 2011-05-16 21:33:24

PIPI

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

może mu wydrukujemy część mapy Wrocka z zaznaczonymi jakimiś punktami... i czas na przybycie

Offline

 

#15 2011-05-16 22:47:42

iwo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Zabawa miejska

Fajnie będzie, jak to się połączy w jakąś fabułę.
np. Spotykasz się z nim i mówisz, że ktoś ci ukradł portfel, Ktoś go znalazł i zadzwonił, że odda ci go za flachę, a ty nie masz kasy. Ale masz 5 minut, bo facio ma w dupie i gdzieś jedzie.
Załatwiacie flachę i lecicie, w punkcie nr dwa jest któryś z nas z gitarą i daje zadanie nr dwa. Wygraj nam piękny cyganie drugą flachę.
Gra sobie i gra i przechodzi ktoś obcy i wrzuca mu kartkę, z instrukcją do którego autobusu ma wsiąść i gdzie jechać.
W autobusie będzie następny z nas z kolejną wskazówką, do kolejnego zadania i tak dalej, i tak dalej.
Kończy z GPS-em i namiarami na ognisko.
Chodzi o to, żeby po drodze zbierał ekipę na kawalerskie i żeby imprezka się rozkręcała po drodze, jednak wciąż POTRZEBUJEMY POMYSŁÓW na oto, co dzieje się w  środku, 5 to absolutne minimum.
Ma któryś coś jeszcze?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deep-in-soul.pun.pl www.ispk2009.pun.pl www.naruto-senpuu.pun.pl www.fcbielany.pun.pl www.h91.pun.pl