Nazwa forum

Opis forum

#1 2011-05-16 21:26:04

PIPI

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 36
Punktów :   

GRA MIEJSKA - Krok po kroku

GRA MIEJSKA GOTOWA - Zapoznajcie się

Godzina 15:00 spotykam się z Taranem na rynku koło pomniku. mamy iść na piwko, pogadać bo akurat przybyłem do Wro coś załatwić i mam wracać do domu.....

1 zadanie - 15:00 -
Witamy się i od razu go informuję, że zgubiłem portfel i dokumenty, koleś do mnie dzwonił że znalazł i chce flaszkę  za ich oddanie.
Proszę go o pomoc, Taran nie świadomy jeszcze, że to kawalerskie kupuje flaszkę i prowadzę go na Dubois 18/10 (na 4 piętro) .

2 zadanie - 15:15 –
a tam Iwo z zapojką (dla mnie woda mineralna niegazowana ;-) ):
Dostaje wyjątkową koszulkę z napisem coś w stylu "Mam dzisiaj wieczor kawalerski wybaczcie!"
Dostaje także kopertę – ma iść do Mewy

3 zadanie - 15:25 –
Mewa – a tam Antek i koperta: ma zorganizować damskie stringi ;-) czas operacyjny 15 minut
Jak mu się uda i będą gorące (ściągnięte z laski), zadanie zaliczone,
Jak będą zimne (np: ze sklepu) to musi ogolić sobie brodę i brwi.
Jak chce uratować brwi to koperta z zadaniem: kombinuje prezerwatywy – musi je napompować i przyczepić sobie do ubrania.

4 zadanie - 15:50 –
Idziemy już w czwórkę do Małego (ul.Grabskiego) tutaj Golenie i/lub bistro przemysłowe ;-)
Dostaje tutaj także nowe zadanie w kopercie.... Ma się udać do przejścia Świdnickiego.

5 zadanie - 16:10 –
a tam Gregor i gitara - koperta z zadaniem: Tarasek ma zarobić na flaszkę w 15 minut
Jak zarobi dostaje kopertę że ma iść na Plac Solny

6 zadanie - 16:30 –
a tam Mateusz - koperta z zadaniem: Tarasek ma namówić 5 ładnych dziewczyn aby zrobić sobie zdjęcie i wysłać Karolinie MMS
Udaje się więc Mateusz daje kopertę gdzie następny punkt czyli Kościół Garnizonowy

7 zadanie - 17:00 –
a tam Koszul i daje gołe namiary GPS (same cyfry) oraz informację że następny punkt to skrzyżowanie Szewskiej i Nankiera
Namiary GPS to miejsce ogniska

8 zadanie - 17:10 –
a tam Kacper i wręcza mu zestaw do mycia szyb – wsiadamy wszyscy do tramwaju numer 6. Tarasek dostanie bilet jak umyje szyby w tramwaju. (mam nadzieję, maszynista poczeka he he he)

9 zadanie - 17:35 –
Taran odczytuje namiary GPS i trafia na ognisko między mostami Warszawskimi a mostem Szczytnickim.
a tam przygotowuje ognisko Majkel + przygotowuje 6 deseczek o równiej wielkości i klej: super glue
Skrzyneczkę montuje oczywiście Taran, wkłada do niej zapisaną kartkę z najlepszymi spotkaniami z kumplami, rzeczami jakie
fajnie wspomina, sytuacjami, zabawami itp.... później ją pali w ognisku przy naszych gwizdach hehehe

PS....Wszyscy mają mieć zapuszczone wąsy – tyle ile się da... zostawiamy wąsy! Sam będę miał marne ale będzie zabawa ;-)

Offline

 

#2 2011-05-19 14:07:35

Kacper

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 7
Punktów :   

Re: GRA MIEJSKA - Krok po kroku

O ktorej miała by ruszyc ta nasza zabawa ??

Offline

 

#3 2011-05-19 23:40:26

PIPI

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: GRA MIEJSKA - Krok po kroku

OK GRA SCENARIUSZ GOTOWY ;-)

Offline

 

#4 2011-05-20 09:16:39

Koszul

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 12
Punktów :   

Re: GRA MIEJSKA - Krok po kroku

Jeśli mają być wąsy to już tylko sztuczne zdążę zapuścić.

Offline

 

#5 2011-05-20 11:16:05

mkw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: GRA MIEJSKA - Krok po kroku

Czy  już  gdzieś  na  forum  pojawiła się dokładna lokalizacja  ognicha?  Ja proponuję  dwie  lokalizacje (mapka poniżej) , punkt C  trochę  bardziej kameralny

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s … 8&t=h&z=16

Offline

 

#6 2011-05-20 15:26:51

PIPI

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: GRA MIEJSKA - Krok po kroku

Michael dogadaj się z koszulem.. on ma przygotować kordy...
Oczywiście każdy przygotowuje kopertę dla swojego zadania...

A teraz kto może załatwić gitarę? Gregor od niego odbierze...
i albo zostawimy ją po drodze u Małego albo przyda się przy ognisku ;-)
Trzeba szybkiej odpowiedzi...

Offline

 

#7 2011-05-21 00:22:25

mkw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: GRA MIEJSKA - Krok po kroku

Z Koszulem  się  będę  widział  jutro  przed  naszym spotkaniem, także  ustalimy  gdzie  będzie  ognicho -   raczej  punkt C na  mapie.

P.s.  Kurcze  patrzę  na  new.meteo  i  ma  jutro  padać  od  15 do  20-tej.....   Czy  jak  będzie mocno  lało  to  opcja  tylko  gra  miejska  i bistro  zostaje??

Offline

 

#8 2011-05-21 09:02:00

PIPI

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: GRA MIEJSKA - Krok po kroku

Może gril pod mostem? ;-)

Jak nie będzie padać to pamiętaj o patyczkach do kiełbasek...

Ja się zbieram i wyjeżdżam za godzinę... do zobaczenia we Wro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deep-in-soul.pun.pl www.fcbielany.pun.pl www.h91.pun.pl www.the-sims-forum-fotostory.pun.pl www.ispk2009.pun.pl